Vakarų Lietuvos teniso klubų turnyre

2017-03-05

Šiandien Klaipėdos Carlsberg teniso arenoje pasibaigė Vakarų Lietuvos Teniso klubų turnyro grupių kovos. Dar ankstyvą rudenį prasidėjusios jos tęsėsi iki gražaus pavasario.
Šiandien savo lemiamoje kovoje dėl patekimo į savotišką finalą, mačą dėl 5-osios vietos kovojo Panevėžio "Aukštaitijos" TK ir Nidos Setas teniso klubo komandos. Labai džiugu, mat mačą rezultatu 9:5 laimėjo nidiškiai. Visos šešios kovos buvo labai įtemptos ir gražios, arti pergalės buvo ir aukštaitijos sostinės komanda, tačiau kuršius šiandien lydėjo didesnis noras laimėti ir sėkmė. Savo vieneto kovas lengvai laimėjo Anatolijus Žorniakas (6:2/6:1), Aidas Baranauskas (6:1/6:1), ištikimas klubo bičiulis Egidijus Baltramonaitis po tie breako (10:8) didele dalimi įtvirtino klubo persvarą, o Arturas Raicevicius tokiu pat rezultatu pripažino panevėžiečio tenisininko persvarą. 
Lemiami dvejeto susitikimai: Anatolijus su Egidijumi po nervų karo ir tie breako 10:8 užtikrino ne tik savo, bet ir bendrą klubo pergalę. Paskutinysis mačas, kurį po tie breako (5:10) Aidas Aidezas su Arturas Raicevicius pralošė, nieko nebelėmė.
Nidos Setas klubas labai dėkoja klubo nariams ir bičiuliams, kurie visą žiemos sezoną atstovavo ir gynė teniso klubo "Nidos setas" garbę, kovėsi kaip už tėvynę Klaipėdos kortuose. Labai didelis Ačiū Aidui Baranauskui, Anatolijui Žorniakui, Artūrui Raicevičiui, Mantui Mirauskui. Taip pat vyrams, kurie rado laiko "palaikyti" klubo vėliavą - Egidijui Baltramonaičiui, Ričardui Kičiatovui, Ramūnui Būdai, Norbertui Lipinskui, Rokvaldui Bartusevičiui.

Finalinės Vakarų Lietuvos teniso klubų turnyro kovos, kur išaiškės taurių savininkai, o Nidos Setas klubui laukia mačas dėl garbingos 5 vietos vyks kovo 18 d.