"Nidos seto" sezonas pradėtas

2017-05-07

Ramūnas Būda ir Vytenis Glebus bei Jurga Kavaliauskienė ir Asta Vaičiulienė sezono pradžios "Prezidento" taurės turnyro nugalėtojai.

Saulėtas dangus visą savaitgalį džiugino "Nidos seto" turnyro dalyvius. Sezonas pradėtas pakiliai, išvengta traumų, išskyrus klubo "skruzdę" Gražiną Mustakimovienę, dalyviai smagiai sužaidė visus planuotus susitikimus. 
Rezultatai. Moterys: Gražina Mustakimovienė su Žaneta Burkšiene trečioji vieta, Audronė Žemeckė su Jolita Rimiene - sidabrinės prizininkės, nugalėtojos - Asta Vaičiulienė su Jurga Kavaliauskiene.
Vyraii: trečioji vieta - Ričardas Kičiatovas su Nagliu Jaruševičiumi mažąjame finale atkaklioje kovoje, tik po Tiebreak'o ( 6:4/2:6/10:6) nugalėjo šilutiškių tėvo ir sūnaus Mirauskų dvejetą. Finale susikovė dažni kortų priešininkai - Vytenis Glebus su Ramūnu Būda ir Anatolijus Žorniakas su Aidu Baranausku. Išties gražioje kovoje stipresni buvo Vytenis su Ramūnu iškovoję pergalę rezultatu 7:6/6:4.

Kitas "Nidos setas" klubo organizuojamas turnyras - "Nidaopen 2017" - birželio 3-4 d. Turnyras vyks kartu su Neringos sezono atidarymo švente - "Sveika, Neringa". Tuo metu Nidoje vyks daug gražių sporto renginių, o vakare geras koncertas.

Registracija į šį turnyrą jau prasidėjusi. Kviečiame registruotis adresu: arunas@kempingas.lt