Nidos Kalėdų Sprint

2016-12-31

Tradiciškai, antrąją šv.Kalėdų dieną, "Nidos setas" klubas rengia supper greitą teniso turnyrą - šį syk - "Kalėdos. Nida Sprint 2016". Visi išreiškę norą turėjo galimybę žengti į teniso kortą. Netikėtumas, tačiau visi žaidėjai tapo medalininkais. Tiesa, ne visi gavo aukso, tačiau ir kitų prabų medaliai žaidėjams suteikė daug džiaugsmo. Smagu buvo palydėti teniso metus tokiu būdu, kai pakili nuotaika, puiki bendraminčių kompanija.
Metams baigiantis premjerinę kovą turėjo Baranauskų dvejetas Augustas irAidas Baranauskai, garbingų bičiulių Liutauro Radzevičiaus ir Anatolijaus Žorniako pora. Kalbant apie grožį, suprantama, kad pusė mišrios poros, kaip visada, atrodė stilingai, o teniso žaidimo grožis nė kiek nesiskyrę nuo išorinio žaidėjų kalėdinio grožio.
Antrus metus iš eilės specialiuoju "Džentelmeno" prizu apdovanotas Mantas Krumpalcas už tai, jog turnyro metu nė sykio nemušė į dvejeto žaidėją moterį.
Išsidalinus garbingus apdovanojimus, palinkėjus vieni kitiems sėkmingų startų kortuose ir gyvenime žaidėjai išsiskyrė iki kitų metų, kurie jau po savaitės...
Visiems Laimingų Naujųjų metų!!!