Nidos Kalėdų 2019 Sprint turnyras

2018-12-28

Šiandien ypač gausios „Nidos setas“ teniso klubo narių pajėgos susirinko į tarpšventinį „Nidos Kalėdos 2019 Sprint“ teniso turnyrą.

 

Seniai žinoma, kad dalyvių skaičius neįtakoja nuotaikos, kas šiandien ir pasitvirtino.

Labai gražų pusdienį Neringos gimnazijos salėje tvyrojo puiki nuotaika, o turnyro dalyvius aplankė až du Kalėdų seniai J

Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis pasveikino susirinkusius ir įteikė tenisininkams dovanėlių, klubo prezidentas Arūnas Burkšas kiekvienam padovanojo po, kitų metų simbolį, Auksinį kiauliuką...

Rezultatai: mišrių dvejetų trečioji vieta Gražina Mustakimovienė su Viktoru Kriukovu, antrieji svečių pora - Kristina Bajelienė su Kęstučiu Jasiūnu ir nugalėtojai - Žaneta Burkšienė su Anatolijumi Žorniaku.

Vyrų finale susitiko Rokvaldas Bartusevičius poroje su Kęstučiu Jasiūnu prieš Ričardą Kičiatovą su Anatolijumi Žorniaku. Pirmąjį setą pakankamai lengvai (6:2) laimėjo Ričardas su Anatolijumi, antrąjį atsigriebė Rokvaldas su Kęstučiu (6:2) o trečiasis setas buvo vertas tų Kalėdinių prizų, ir emocijų. Setą po įtempto tiebreak‘o „pasiėmė“ Rokvaldas ir Kęstutis ( 7:6 (8:6), kurie pakrikštyti  tarpšventinio turnyro nugalėtojais.

 

Metai skaičiuoja paskutines dieneles. „Nidos setas“ nariams jie buvo puikūs, išskyrus tai, kad šiemet netekome Nidos teniso mohikano Jono Macijausko.

Te ateinančiais, 2019 metai, būna pilni svajonių, sveiki, nuotaikingi.