Go Nida Open 2017 čempionai V.Matuliauskas ir R.Bartusevičius

2017-06-04

Dvi puikios pirmojo vasaros savaitgalio dienos vainikavo "Nidos seto" organizuotą Neringos vasaros sezono atidarymo teniso šventę - GO Nida Open 2017. Tenisininkai iki valios galėjo mėgautis tenisu, žiūrovai patenkinti gražiu tenisu.
Dvi dienas prakaitą lieję žaidėjai įrodinėjo savo vertes, rodė, kas ką veikė ilgus žiemos vakarus uždarose teniso kortų erdvėse...
Rezultatai: Paguodos taurę išskovojo Egidijus Remeikis su Auriu Gintautu, jie apdovanoti ypač vertinga Neringos mero Dariaus  Jasaičio dovana ir kt. prizais. Mažąjį finalą laimėjo nidiškiai Norbertas Lipinskas su Ramūnu Būda, kurie įveikė šilutiškių, Manto Mirausko ir Artūro Raicevičiaus porą, atstovaujančią Nidos Setas klubui, rezultatu 6:0, 6:3. Šilutiškiams labai didelį įspūdį paliko išvakarėse vykęs Jazzu koncertas Nidos uosto prieigose, mat visą rytą vyrai niūniavo tik Jazzu dainų melodijas ir neužteko valios susifokusuoti į kovą dėl laurų. Anot Artūro Raicevičiaus, "labai jau užburė nuostabus išvakarėse vykęs koncertas, ir dėl nesėkmės kaltę turi dalintis su Jazzu".
Finalas. Kova vyko tarp dviejų Nidos Setas klubo porų. Neįtikėtinai karštą mačą laimėjo Vytautas Matuliauskas su Rokvaldu Bartusevičiumi. Jie finale nugalėjo vienintelę turnyre žaidusią moterį, Skaistę Bražėnaitę su Dainiumi Vasiliausku. Įvykiai. Rezultatu 6:2 Skaitės ir Dainiaus laimėtas pirmasis setas atrodė įtikinamai, nes priešininkai kiek "per jėgą" norėjo įrodyti savo pranašumą, tačiau rezultatas buvo kitas... Antrasis setas vyko labai permainingai, tai vienų, tai kitų naudai. Nors Vytauto ir Rokvaldo pora vedė rezultatu 5:4 ir turėjo savo padavimą, tačiau nesugebėjo laimėti geimo ir seto. Tada Skaistė su Dainiumi persvėrė rezultatą savo naudai ir jau pirmavo jie 6:5 ir turėjo net "machpoint'ą", tačiau nuo čia ir fortūna buvo Vytauto ir Rokvaldo pusėje. Jie išlygino rezultatą 6:6, Tie break'ą laimėjo 7:4, o jau finaliniame Tie break'e vėl sekėsi labiau jiems, kai buvo 7:7, sekė priešininkų dviguma klaida ir teliko "pasiimti" savo padavimus ir džiaugtis pergale - 10:7.
Visi turnyro dalyviai apdovanoti "Sveika Neringa" medaliais, nugalėtojai apdovanoti gausiais prizais ir pagrindine pereinamąją Nida Open taure. Turnyro rėmėjai "In real" skyrė du prizus - savaitgalio praleidimas Smiltynės jachtklubo viešbutyje, Neringos meras Darius Jasaitis savo specialius prizus. Prizininkams ir nugalėtojams įteiktos specialios Nida Open taurės, piniginiai prizai, tradiciškai rūkyti unguriai ir gurmaniškai paruošti Rimo starkiai.
Prizininko medalis įteiktas ir Neringos merui Dariui Jasaičiui, kuris dalyvavo to paties renginio "Sveika Neringa" kitoje, giminingoje sporto šakoje - stalo tenise ir iškovojo III - čiąją vietą.
Organizatoriai dėkingi dalyviams, sirgaliams, žinoma ir rėmėjams už puikų savaitgalį, praleistą Nidoje su puikia nuotaika. Geros vasaros!!!